//
Show Order Summary
57,00 zł
Product Subtotal
Wyluzowana smycz + 30 rzeczy, o których musi mieć pojęcie opiekun psa
  × 1
57,00 
Subtotal 57,00 
Total 57,00 

Customer information

Dane płatności

JEDNORAZOWA OFERTA: tylko 27 zł
Dzięki ebook'owi "Tłumacz Przysięgły Psiego Języka" nauczysz się po mistrzowsku interpretować mowę ciała psa, nauczysz swojego psa spokojnie mijać inne psy i ludzi na spacerze, przyspieszysz jego szkolenie, dowiesz się jak reagować na oszczekiwanie i agresje, poznasz sygnały: stresu, demonstracyjne, ostrzegające, które wysyła pies, dowiesz się, jak nie możesz postępować z psami i wiele więcej. Jeżeli poniżej zaznaczysz TAK, otrzymasz tego wyjątkowego ebook'a za jedyne 27 zł (wartość 97 zł)

Payment

 • Zostaniesz przekierowany na stronę dostawy płatności.

  Wybierz bank:

  Administratorem danych osobowych jest mElements S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-850 przy ul. Prostej 18   Czytaj więcej
  Dane osobowe podane przez Kupującego zostaną wykorzystane przez mElements S.A.w celu realizacji transakcji płatniczej.
  Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych przez mElements S.A. jest umowa o świadczenie usługi „Integratora Płatności „Paynow””.
  Dane osobowe mogą być udostępniane następującym podmiotom:
  • instytucji upoważnionych do przetwarzania danych, w ramach nadzoru nad mElements S.A. np. KNF, UOKiK;
  • podmiotom, którym powierzamy przetwarzanie danych przy wykonywaniu usług na naszą rzecz.
  Dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż 5 lat po rozwiązaniu umowy przez którąś ze stron (na wypadek sporu sądowego). Po upływie powyższych okresów, mElements zanonimizuje dane osobowe.
  Kupujący ma prawo do dostępu i sprostowania swoich danych osobowych, ich przeniesienia, usunięcia, ograniczenia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Kupujący ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w sposób wskazany na stronie uodo.gov.pl . Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności.
  Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez mElements znajdziesz w Polityce prywatności
  Funkcję Inspektora ochrony danych osobowych pełni pracownik mElements S.A, z którym można kontaktować się pod adresem: iod@melements.pl

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności. Jeśli nie akceptujesz polityki prywatności i nie wyrażasz zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie dokonuj zamówienia. Pamiętaj również, że w każdej chwili możesz się poprosić o usunięcia swoich danych z naszej bazy.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Wyluzowana smycz + 30 rzeczy, o których musi mieć pojęcie opiekun psa
  × 1
57,00 
Kwota 57,00 
Łącznie 57,00