Jak eliminować niepożądane zachowanie u psa bez krzyków, bicia, szarpania i bez nerwów?

Poradnik Psa Problemowego

Czyli 15 trenerskich technik eliminowania niepożądanych zachowań u psa

Cześć!

Nazywam się Emil Nestorowicz i behawiorem zwierząt zajmuję się od dawna. Trenowałem konie i psyprzechodziłem przez wszystkie problemy z wychowaniem psów, przez które ty przechodzisz. Tak jak Ty czytałem, szukałem wiedzy, zagłębiałem się w coraz to bardziej skomplikowane książki i artykuły o wychowaniu psów. Niestety w praktyce niewiele z tych porad działało. W dodatku zmarnowałem mnóstwo czasu na próby zrozumienia skomplikowanych pojęć i branżowego języka psich trenerów. To wszystko zajęło mi na prawdę sporo czasu

Opracowałem Poradnik Psa Problemowego dla normalnego człowieka, który na prawdę ma mu pomóc wyeliminować niepożądane zachowania u swojego psa. Bez zbędnych bzdur i gadania na wyrost. Bez fachowego, branżowego języka. Same konkrety.

Daję Ci dzisiaj możliwość poznania 15 technik, których używam podczas pracy z psami problemowymi.Mam szczerą nadzieję, że ta publikacja przypadnie Ci do gustu.

W głębi duszy wierzę, że dobra energia, którą wysyłam Ci w moich tekstach, wraca do mnie ze zdwojoną siłą.

Kupując poradnik otrzymujesz BONUSY:

1. BONUS:
Przewodnik krok po kroku, jak nauczyć psa komendy przerywającej "nie" (wartość 10 zł)

Komenda przerywająca "nie" bardzo często przydaje się podczas eliminowania niepożądanych zachowań u psa. Jest to świetne narzędzie, którym możesz w jasny sposób zakomunikować swojemu psu czego nie powinien robić, brać lub jeść. Z pomocą bonusowego przewodnika w łatwy sposób nauczysz swojego psa tej komendy.

2. BONUS
Przewodnik krok po kroku, jak nauczyć psa komendy wstrzymującej "poczekaj" (wartość 10 zł)

Komenda wstrzymująca "poczekaj" przydaje się podczas codziennego życia. Możesz po prosić psa, aby poczekał zanim dasz mu miskę z jedzeniem i na Ciebie nie skakał. Poczekaj sprawdza się również, gdy przechodzisz z psem przez drzwi albo wypuszczasz go z samochodu i chcesz, aby chwilę poczekał zanim pójdzie naprzód. Najlepsze jest to, że ćwiczenie "poczekaj" uczy psa samokontroli i panowania nad swoimi emocjami. Jest świetnym uzupełnieniem terapii rozwiązywania różnych problemów z psem. Ten przewodnik punkt po punkcie przeprowadzi Cię przez proces nauki Twojego psa.

3. BONUS
Przewodnik krok po kroku, jak nauczyć psa komendy skupiającej uwagę "patrz" (wartość 10 zł)

Komenda skupiająca uwagę "patrz" uczy psa skupienia uwagi na przewodniku. Można ją wykorzystać w trudnych dla psa sytuacjach, aby zapobiegać prezentowaniu niepożądanych zachowań. Dzięki temu ćwiczeniu psiak uczy się, że opłacalne jest spoglądanie na opiekuna i skupianie na nim uwagi. To ułatwia szkolenie psa i rozwiązywanie różnych problemów. Za pomocą przewodnika pokażę Ci dokładnie co masz zrobić, aby pies patrzył na Ciebie na jedno polecenie słowne, tak długo, aż go nie "zwolnisz"

4. BONUS
Mini słowniczek polsko - pieskowy (wartość 10 zł)

Z tej książeczki dowiesz się dokładnie jakie grupy zachowań mają w swoim repertuarze psy, poznasz zachowania stresu, strachu, demonstracyjne, agonistyczne i zachowania kontaktu społecznego. Dzięki tej lekturze lepiej zrozumiesz swojego psa i skuteczniej dobierzesz techniki, które pozwolą wyeliminować jego niepożądane zachowania.

5. BONUS
Tabela potrzeb psa (wartość 10 zł)

Zaspokojenie potrzeb psa jest konieczne, aby pies był spokojny w domu, na spacerach i był w stanie psychicznym przejść przez szkolenie. Czasami wystarczy zaspokoić potrzeby psa, aby niepożądane zachowania zanikły. Kupując poradnik otrzymasz tabelkę do wypełnienia, która łatwiej pozwoli Ci ocenić, jak zaspokajasz potrzeby swojego psiaka. Jest to fajne narzędzie, za pomocą którego możesz monitorować, czy zaspokajasz potrzeby psa coraz lepiej.

Co znajduje się w poradniku?

15 trenerskich technik eliminowania niepożądanych zachowań u psa, których używam na codzień w pracy z klientami.
Kilkadziesiąt przykładów użycia technik w praktyce.
Prosty sposób na dobranie odpowiedniej techniki do problemu Twojego psa.
Jak znaleźć przyczynę danego zachowania i jak należy to zachowanie interpretować.
Grafiki przedstawiające przykłady użycia każdej techniki.
Wykresy emocji psa, dzięki którym dowiesz się jakie emocje pies przeżywa podczas prezentowania zachowania niepożądanego.
Wykresy ukazujące co odczuwa pies, podczas gdy stosujemy daną metodę pracy.
Sposoby na to, aby pies poczuł się lepiej i dzięki temu przestał prezentować pewne zachowania niepożądane.
Techniki, które pokazują psu czego nie wolno mu robić, a jednocześnie jakiego zachowania opiekun oczekuje.
Techniki wspomagające rozwiązywanie problemów z psem, które przyspieszają pracę i zapobiegają utrwalaniu niepożądanych zachowań.
Techniki, które zwiększają pewność siebie psa i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nim pies mniej boi się różnych obiektów, ludzi, zwierząt, innych psów.
Sposób na to, żeby praca nad niepożądanym zachowaniem nie stała w miejscu, aby pies zachowywał się coraz lepiej, aż do całkowitego sukcesu.
Jak przyspieszyć całą terapię i nie pozwolić, aby nasza praca poszła na marne?
Tajemnica profesjonalistów, czyli jak trenerzy i behawioryści pracują z psami problemowymi i jak osiągają zamierzone efekty.

(Poradnik jest w formie ebook'a, czyli jest to książka w formie elektronicznej. Można ją czytać na komputerze, telefonie lub tablecie. Jeśli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać ebook'a.)

+ BONUSY (wartość 50 zł):
1. Komenda "nie"
2. Komenda "poczekaj"
3. Komenda "patrz"
4. Mini słowniczek polsko-pieskowy
5. Tabela potrzeb psa

Masz 30-sto dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. 

Masz moje słowo - albo poradnik będzie dla Ciebie wartościowy, albo w ciągu 30 dni od zakupu oddam Ci wszystkie pieniądze!

Zobacz opinie czytelników:

(Opinie zweryfikowane)

Spis treści:

1. Znajdź przyczynę zachowania, aby dobrać odpowiednią technikę, która wyeliminuje niepożądane zachowanie u Twojego psa.

2. Trzy techniki oduczające, które pokazują Twojemu psu czego konkretnie ma NIE robić.

3. Trzy techniki, które pokazują psu jakiego dobrego zachowania od niego oczekujesz, zamiast złego zachowania.

4. Trzy techniki wspomagające, które przyspieszą rozwiązanie Twoich problemów z psem.

5. Trzy techniki, które idealnie sprawdzą się, gdy przyczyną zachowania jest strach.

6. Trzy techniki, które sprawią, że Twój pies będzie zachowywał się lepiej, a jednocześnie będzie mógł poczuć się lepiej.

7. Co zrobić, aby skutecznie rozwiązać problem i przyspieszyć cały proces?

8. Sekret behawiorystów i trenerów psów, dzięki któremu przejrzysz na oczy.

Pytania i odpowiedzi:

Czy poradnik pomoże w  problemach z agresją/ agresją smyczową/uporczywym szczekaniem/zjadaniu śmieci na spacerach/skakaniu na ludzi/lękiem separacyjnym/wstaw inne zachowanie niepożądane?

Poradnik Psa Problemowego jest tak skonstruowany, żeby dać opiekunowi wędkę, a nie rybę. Czyli daję Ci konkretne techniki, które możesz dopasować do KAŻDEGO zachowania niepożądanego swojego psa. Oczywiście nie jestem w stanie przewidzieć, czy poradnik pomoże w Twoim konkretnym przypadku, każdy pies i jego problem to indywidualność. Jednak wiem, że tymi technikami pomagałem psom z wszelkimi problemami i eliminowałem najróżniejsze niepożądane zachowania. Dlatego wiem, że techniki działają. W dodatku masz 30-sto dniową gwarancję satysfakcji. W ciągu 30 dni po zakupie pracuj z psem - jeśli zauważysz pozytywne efekty pracy - super, jeśli nie to oddam wszystkie pieniądze.

Czy mój pies nie jest za stary, żeby cokolwiek zmienić w jego zachowaniu?

Zwierzęta zachowują zdolność uczenia się do później starości. Umiejętność nauki to zdobycz ewolucyjna, która pomagała psom przetrwać w środowisku naturalnym. Oduczanie psa niepożądanych zachowań to nic innego, jak uczenie go zachowań alternatywnych. To nie prawda, że nie można nauczyć starego psa nowych sztuczek. Niezależnie od wieku można eliminować różne zachowania niepożądane u psa.

Mój pies jest rasy pit bull/yorkshire terrier/husky/gończy polski/golden retriever/wstaw inną dowolną rasę, czy techniki zawarte w poradniku zadziałają na jego rasę?

Opiekunowie często uważają, że ich psiak jest wyjątkowo uparty lub "niereformowalny". Często za niepożądane zachowania obwiniają rasę psa. Z mojego doświadczenia wynika, że rasa psa ma drugorzędne znaczenie. Pies to nadal ten sam gatunek i niezależnie od rasy, każdy psiak ma te same mechanizmy uczenia odziedziczone po przodkach. Techniki, które znajdziesz w poradniku nadają się dla psa każdej rasy.

Próbowałem/łam już oduczyć mojego psa niepożądanego zachowania, ale nic nie działa. Jaką mam pewność, że tym razem będzie inaczej?

Niestety nie masz takiej pewności, ale ja daję Ci zbiór technik, które sam stosuję podczas mojej pracy z psami problemowymi. Jeżeli sumiennie wdrożysz metody z poradnika, to masz prawie tak samo dużą szansę na powodzenie, gdybym do Ciebie przyjechał i pracował z Tobą na żywo. Co więcej daje Ci 30-sto dniową gwarancję satysfakcji - po prostu spróbuj.

Czy te metody nadadzą się dla psa ze schroniska/po przejściach?

Tak. Niezależnie od historii danego zwierzaka, nadal ma on zdolność do uczenia się. Taką zdolność wykazują wszystkie zwierzęta, niezależnie od wieku i przeszłości. Zdolność do nauki pozwalała zwierzętom przetrwać w naturalnym środowisku. Jest to zdobycz ewolucyjna i nic nie może psu odebrać tej umiejętności. Oczywiście historia psa i jego przeszłe doświadczenia mają wpływ na przebieg treningu. Często psiakom po przejściach warto dać więcej czasu na naukę i być bardziej wyrozumiałym.

Jak długo po zakupie będę miał/ła dostęp do ebook'a?

Dostęp do zakupionych materiałów jest nieograniczony czasowo (dostęp dożywotni). Po zakupie otrzymasz ebook'a na swoją skrzynkę e-mail i będziesz mógł/mogła pobrać go sobie na swój komputer, telefon lub tablet. Możesz go pobrać na ile urządzeń masz ochotę. Możesz mieć jedną kopię na komputerze, a drugą na telefonie, aby czytać sobie poza domem.

Czy można zamówić ebook'a w formie tradycyjnej, papierowej książki?

Niestety nie ma takiej możliwości. Dzięki formie elektronicznej oferuję tak dużo wiedzy za tak małe pieniądze. Wiem jednak, że niektórzy moi czytelnicy po zakupie drukują sobie ebook'a w punkcie ksero lub na swojej drukarce i w ten sposób mają go w formie papierowej.

Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?

To proste. Albo ebook spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony/na, albo oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Wystarczy, że wyślesz do mnie jedną wiadomość i otrzymasz zwrot pieniędzy. Jestem pewny jakości oferowanego materiału, dlatego całe ryzyko przerzucam na siebie.

Nie lubię czytać, wolałbym/wolałabym nagrania video lub audiobook.

Rozumiem Ciebie. Wiem nawet dlaczego tak jest. Większość autorów książek pisze skomplikowanym językiem, leje wodę i przynudza. Też tego nie lubię, dlatego moje ebooki piszę całkiem inaczej. Przekonasz się, że czytając ebook'a będziesz się czuł/czuła jakbyśmy sobie gadali na luzie przy herbatce. Gwarantuję Ci, że nie będzie nudno. Nie ma lania wody, nie jest to opasłe "tomiszcze". Same konkrety.

Czy można nauczyć się czegoś z ebook'a zakupionego w internecie?

Oczywiście, że tak! Ja sam korzystam bardzo często z kursów, szkoleń i ebooków zakupionych w internecie. W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie. Masz całą potrzebną wiedzę cały czas przy sobie, przerabiasz materiały kiedy masz czas i nastrój, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze zrozumieć i zapamiętać. Podczas pojedynczej konsultacji na żywo nie zdążyłbym przekazać Ci nawet 10% wiedzy, która jest w ebook'u, a szczerze mówiąc wziąłbym za to więcej pieniędzy. 😉

Czy dam sobie radę z samodzielną pracą z psem?

Uważam, że każdy opiekun jest w stanie poradzić sobie ze swoim psem. Z resztą nie ma innego wyjścia. Gdy konsultuję psy na żywo, to wydaję zalecenia (podobne, jak w poradniku) i zostawiam opiekuna z psem. To opiekun później pracuje z psiakiem i to od niego zależy całe powodzenie terapii. Różnica jest taka, że po konsultacji na żywo opiekunowie często zapominają połowę zaleceń i technik, o których opowiedziałem. Z Poradnikiem Psa Problemowego w każdej chwili masz możliwość, aby wrócić do czytania i przypomnieć sobie wszystko to co potrzebujesz.

+ BONUSY (wartość 50 zł):
1. Komenda "nie"
2. Komenda "poczekaj"
3. Komenda "patrz"
4. Mini słowniczek polsko-pieskowy
5. Tabela potrzeb psa

Cena standardowa: 97 zł
Aktualna cena: 37 zł

(Cena w fazie testowej)

Masz 30-sto dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. 

Masz moje słowo - albo poradnik będzie dla Ciebie wartościowy, albo w ciągu 30 dni od zakupu oddam Ci wszystkie pieniądze!

Copyright © Czerwony piesek sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Jeżeli przycisk nie działa, kliknij TUTAJ, aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close

POCZEKAJ! Ten tekst otworzy Ci oczy!

Wychowaj szczeniaka teraz, albo w przyszłości będziesz miała problemowego psa!

Cześć, nazywam się Emil Nestorowicz i jestem trenerem psów.

W tym krótkim tekście opiszę Ci krok po kroku, jak wychować szczeniaka i opowiem Ci dlaczego nie powinnaś szkolić szczeniaka dłużej niż przez 15 minut na raz.

Jeżeli masz problem ze szczeniakiem, bo:

- robi kupy i sika w domu, 

- gryzie Cię po rękach i ubraniach, 

- ciągnie na smyczy, 

- gryzie buty, meble i inne rzeczy, 

- nie słucha się Ciebie, gdy zabraniasz mu czegoś,

- nie reaguje na żadne polecenia, 

to koniecznie przeczytaj ten tekst do końca, bo będę mówił o trikach trenerskich i obalę wszystkie mity dotyczące szkolenia psów, które krążą po internecie.

Zastanów się i odpowiedz sobie szczerze na kilka pytań

Czy czasami tracisz panowanie nad sobą, gdy znowu wdeptujesz w psie siki, albo musisz ścierać kupę z dywanu?
Pomyśl, jak wkurzasz się na szczeniaka, gdy pogryzie Twoje ulubione rzeczy i potem nadają się tylko do wyrzucenia?
Czy nie masz już dość wydawania poleceń, na które szczeniak kompletnie nie zwraca uwagi?
Czy nie masz już dość zabraniania czegoś szczeniakowi, gdy wiesz, że on i tak będzie miał Twoje słowa w nosie?
Czy nie masz już dość tego poczucia wstydu, gdy przy znajomych i rodzinie szczeniak wcale się Ciebie nie słucha i załatwia się na dywan?

     A to dopiero początek waszego wspólnego życia razem. Wyobraź sobie, że do tych problemów mogą dojść inne problemy wieku młodzieńczego, takie jak agresja, ucieczki, ciągłe szczekanie w nocy albo kradzież jedzenia z blatów w kuchni.

Zapewne zupełnie inaczej wyobrażałaś sobie życie ze szczeniakiem. 

Myślałaś, że będziecie się razem bawili, będziecie się przytulali, że będziesz go głaskała i śmiała  się z jego wygłupów.

Niestety bardzo szybko okazało się, że nie jest Ci wcale do śmiechu.

Być może, po cichu, w głębi duszy zadajesz sobie pytanie, czy dobrze zrobiłaś, że zdecydowałaś się na psa. Może nawet trochę żałujesz.

Nie martw się, takie myśli ma większość opiekunów szczeniąt na samym początku. Właśnie to, że dostrzegasz problem może zapobiec tragedii w przyszłości.

Wiem, że kochasz swojego malucha i że już byś go nie oddała, ale wiem też, że Twoja miłość do niego jest osłabiana przez jego ciągłe złe zachowanie.

Widzisz, kiedyś też tak miałem...

Przyznam Ci się do czegoś. Mimo, że jestem trenerem psów, to nie mam ręki do psów. Po prostu nie mam drygu do szkolenia psów.

Widzisz, kiedyś gdy byłem nastolatkiem adoptowałem bezdomną kundelkę, którą nazwałem Kundzia.

Kundzia była kochanym psem. Mimo, że nigdy jej nie szkoliłem, to chodziła wszędzie za mną, słuchała się mnie i przychodziła na zawołanie.

Wtedy myślałem, że mam rękę do psów, że po prostu mam taki talent.

Później, gdy Kundzia zmarła, kupiłem szczeniaczka, suczkę. Nazwałem ją Nela, była rasy pinczer miniaturowy, potocznie nazywany ratlerkiem.

No szczerze mówiąc przeżyłem wtedy szok.

Nelka wszędzie w domu sikała i robiła kupy, wszystko gryzła i wcale się nie słuchała.

Mogłem wołać ją godzinami, a ona i tak nie przychodziła.

Kiedyś wygryzła wielką dziurę w nowej kanapie mojej mamy.

Mama oczywiście była wkurzona, no a mi było wstyd, że nie radzę sobie z takim małym pieskiem.

Innym razem Nela wlazła w rozpuszczoną kałużę smoły i rozniosła tę smołę na łapkach po całym domu.

Wszystko było w smole - pies, dywany, podłoga, kanapa.

Mieliśmy dość.

No i wtedy okazało się, że jednak nie mam ręki do psów. Nie mam żadnego specjalnego talentu, czy drygu.

Później okazało się, że zachorowałem na nowotwór i już kompletnie nie było się komu zajmować szczeniaczkiem.

Moi rodzice postanowili oddać Nelkę innej rodzinie.

Byłem zrozpaczony, ale postanowiłem sobie, że gdy będę dorosły kupię sobie szczeniaka i wyszkolę go idealnie.

Od tamtej historii minęły lata, a ja zostałem trenerem psów.

Ale widzisz, tak na prawdę nadal nie mam drygu do szkolenia psów...
      Jedyne co zmieniło się od tamtej pory to, to że teraz mam wiedzę niezbędną do wyszkolenia psa.

Teraz moja labradorka Fibi jest psem idealnym, o którym zawsze marzyłem.


Zna wszystkie komendy, przychodzi na każde zawołanie, nie niszczy nic w domu.


Widzisz, okazuje się, że wcale nie jest tak trudno wyszkolić swojego szczeniaka, aby był posłuszny


Jedyne czego potrzeba to znajomość odpowiednich technik i metod.


I właśnie najważniejsze, aby te techniki i metody były odpowiednie!


Obserwując grupy dyskusyjne na internecie i czytając różne porady zauważyłem, że w sieci krąży mnóstwo mitów i po prostu kłamstw na temat szkolenia szczeniaka.


Najczęściej te bzdury opowiadają ludzie, którzy nie mają pojęcia o pozytywnym i nowoczesnym szkoleniu szczeniaka.


Tak naprawdę te internetowe rady mogą prowadzić tylko do tragedii.


Pierwsza z takich porad brzmi: Szczeniaka trzeba zdominować, pokazać mu kto tu rządzi, a wtedy będzie się słuchał.


Teorię dominacji wymyślił angielski behawiorysta John Fisher w latach dziewięćdziesiątych.


Właśnie według tej teorii należało psa zdominować, aby był posłuszny.


No ale to było 30 lat temu. Liczne badania naukowe całkowicie obaliły teorie dominacji i dowiodły, że jest kompletnie nieskuteczna podczas szkolenia psa.


Co najlepsze sam jej pomysłodawca John Fisher przyznał się do błędu i powiedział, że nie miał racji.


Szczeniak nie próbuje Cię zdominować, i Ty też nie próbuj go zdominować, bo on po prostu tego nie zrozumie.


W świecie psów nie istnieje coś takiego, jak konkretna hierarchia stadna. Nie ma osobników ważnych i ważniejszych. Pies po prostu może kogoś lubić albo nie. 


Bardzo prawdopodobne, że jeżeli spróbujesz zdominować swojego szczeniaka, to on po prostu zacznie się Ciebie bać i nie będzie chciał współpracować.


Kolejnym mitem dotyczącym szkolenia szczeniaka jest to, że szczeniak jest jeszcze mały i wyrośnie ze złych zachowań.


Tak jasne, po prostu z tego wyrośnie...


Nie zliczę jak wielu opiekunów około rocznych psów zgłasza się do mnie, bo pies nadal sika w domu, wszystko gryzie, skacze na ludzi, ciągnie na smyczy.


Skoro opiekun nie nauczył podstaw szczeniaka, to później dorosły pies tych podstaw nie zna i tyle.


I wyobraź sobie, jak dużo i śmierdząco nasika taki starszy pies w domu albo jak wielką kupę zrobi. To już nie szczeniaczek.


Tak samo, gdy szczeniak ciągnie na smyczy nikomu to nie przeszkadza, ale potem, gdy urośnie nagle nikt nie może go utrzymać.


Zęby też psu urosną i będzie podgryzał boleśniej, a sprzęty domowe będzie niszczył skuteczniej.


Dlatego na prawdę koniecznością jest zacząć szkolenie psa jeszcze w wieku szczenięcym.


Opiekunowie często pytają mnie w jakim wieku warto zacząć szkolenie psa. Ja im odpowiadam, zawsze w ten sam sposób. 


Już, teraz.


Kiedyś panowało przekonanie, że psa należy szkolić dopiero, gdy ma pół roku albo rok. To znowu jest błędne stare myślenie.


Udowodniono, że szczeniak w wieku 5 tygodni jest już w stanie uczyć się równie efektywnie, jak dorosły pies.


Na co tak na prawdę czekać? Aż problemy urosną do tego stopnia, że nie będzie się dało z tym psem normalnie żyć?


Szkolenie Twojego szczeniaka powinno rozpocząć się w drugim dniu pobytu w Twoim domu.


Pierwszy dzień można dać mu na oswojenie się z sytuacją, a na drugi dzień można już delikatnie wprowadzać pewne zasady.


Kolejnym często powtarzanym błędem podczas wychowywania szczeniaka jest używanie przemocy podczas szkolenia.


Liczne badania naukowe udowodniły, że pies który jest szkolony za pomocą krzyków, bicia i szarpania uczy się dużo wolniej albo wcale.


Cała ta metoda treningowa polega na tym, aby pies się nas bał. Ma się bać, że go uderzysz, szarpniesz albo na niego krzykniesz, gdy nie zrobi tego czego oczekujesz.


Nie da się efektywnie uczyć podczas odczuwania emocji strachu. Wyobraź sobie, że idziesz ciemną uliczką, za Tobą idzie grupka łysych kiboli, wykrzykują w Twoją stronę, śmieją się z Ciebie.


No i w takiej sytuacji spróbuj się czegoś nauczyć. Spróbuj zapamiętać chociaż kilka losowych liczb.


Nie ma szans. W takim stanie emocjonalnym nie ma możliwości, żeby uczyć się efektywnie.


Tak samo czuje się szczeniaczek, który jest szkolony za pomocą przemocy.


Pamiętaj, że to jeszcze psie dziecko i tak na prawdę postępując z nim w ten sposób utracisz całkowicie jego zaufanie.


Jedyne czego może nauczyć się w ten sposób pies to agresja. Po prostu w pewnym momencie psiak chcąc się bronić użyje agresji, bo uzna, że nic innego nie zadziała.


Często właśnie krążą po internecie porady na temat wychowywania szczeniaka, że gdy nasika w domu, to trzeba mu pyszczek zamoczyć w tych sikach i on się nauczy, żeby właśnie nie sikać w domu.


Czasami czytać nie mogę takich głupot. Przecież psiak w ogóle nie wie w takiej sytuacji o co chodzi. Szczeniak zapewne nawet już zapomniał, że się wysikał i teraz kojarzy dyskomfort po prostu z opiekunem.


Podobnie niektórzy radzą, że jak szczeniak coś nabroi to wziąć go za kark i potrząsnąć.


W takiej sytuacji znowu szczeniak nawet nie będzie wiedział o co chodzi i zacznie się bać opiekuna.


I potem przez ten strach będzie uciekał od opiekuna, nie będzie chciał współpracować.


Często szczeniaki bojąc się powrotu opiekuna z pracy, aby odreagować emocje gryzą w domu meble, piloty, buty. W ten sposób radzą sobie ze swoim stresem.


A ten strach jest właśnie spowodowany biciem, szarpaniem, krzykami, czy jakimiś próbami dominacji.


Ok, w takim razie zastanawiasz się pewnie, jak szkolić szczeniaka? Jak zrobić to mądrze, aby szczeniak był posłuszny, a jednocześnie, aby Cię lubił i nie miał problemów behawioralnych?


To czego potrzebujesz, to zdobyć pewną wiedzę, zrozumieć podstawy, tak abyś mogła skorzystać z prostych, skutecznych i szybkich technik.


Aby Ci to ułatwić, stworzyłem właśnie Unikalną Metodę Szkolenia Szczeniaka, opartą na trójstopniowym systemie treningowym.


Widzisz, to jest tak, że żadne pojedyncze techniki, czy metody nie wyszkolą Twojego szczeniaka skutecznie.


Szczeniak musi przejść przez całe szkolenie krok po kroku, aby miał szansę zrozumieć czego od niego oczekujesz i aby mógł odnieść sukces treningowy.


Pierwszy element trójstopniowego szkolenia psa to komunikacja.


Żadna technika nie zadziała, jeśli nie będziesz potrafiła zakomunikować szczeniakowi, czego od niego oczekujesz


Musisz zrozumieć, jak Twój szczeniak postrzega świat i dlaczego prezentuje pewne zachowania.


Wszystko ma swoją przyczynę, jeżeli nie poznasz przyczyny złego zachowania, to nigdy nie rozwiążesz problemu.


Dzięki zrozumieniu, jak myśli Twój szczeniak, możesz skutecznie używać technik używanych przez psich trenerów.


Komunikacja między Tobą, a szczeniakiem będzie możliwa, tylko wtedy, gdy Ty nauczysz się podstaw jego języka mowy ciała, a on nauczy się podstaw Twojego języka, czyli podstawowych komend.


Bez tego elementu każde szkolenie jest skazane na porażkę, dlatego tak ważna jest właśnie komunikacja


Drugim elementem niezbędnym podczas szkolenia szczeniaka jest motywacja.


Widzisz, szczeniak robi zawsze to co mu się opłaca. Nie ma w tym nic skomplikowanego.


Jeżeli będziesz umiała odpowiednio motywować swojego szczeniaka, używać różnych nagród w odpowiednim momencie, to maluch będzie posłuszny. Będzie po prostu wiedział, że współpraca jest dla niego korzystna.


Ale odpowiednie nagradzanie to prawdziwa sztuka. Jeżeli będziesz po prostu dawała szczeniakowi zwykłe smakołyki, to maluch szybko się nimi znudzi.


Dlatego ja pracując z moimi klientami uczę ich stosowania wielu rodzai nagród.


Zazwyczaj, gdy mówię o smakołykach, wyróżniam zwykłą nagrodę, średnią nagrodę i wielką nagrodę.


Nagradzam też zabawkami, które dzielę na zabawki zwykłe i specjalne.


Też trzeba wiedzieć, jak nagrodzić szczeniaka za pomocą dotyku i głosu. Większość opiekunów nie umie robić tego prawidłowo, bo to co my ludzie uważamy za nagrodę, często w świecie psów jest karą!


Jak widzisz dobre nagradzanie i praca nad motywacją, to prawdziwa sztuka, ale tak na prawdę nie jest to aż tak trudne. Trzeba po prostu znać kilka zasad i trików, które sprawią, że wartość poszczególnych nagród urośnie w oczach psa.


Bez dobrej motywacji nie wyszkolisz swojego szczeniaka marzeń. Sama się zastanów, po co szczeniak ma coś robić, skoro nie przynosi mu to żadnej przyjemności, radości, czy jakiejkolwiek korzyści.


Ostatnim elementem szkolenia szczeniaka jest automatyzacja.


Chcemy, żeby szczeniak automatycznie reagował na każde polecenie. Bez zastanawiania się, czy mu się to opłaca, czy nie. Musisz wyrobić w nim reakcję bezwarunkową, żeby nie musieć zawsze mieć przy sobie nagród.


Reakcja automatyczna jest też konieczna, aby szczeniak słuchał się Ciebie w każdej sytuacji.


Bo co z tego, że szczeniak będzie umiał wszystkie komendy w domu, a na spacerze kompletnie nie będzie zwracał na Ciebie uwagi?


Automatyzacja sprawia, że komendy możesz stosować w praktyce, w realnych sytuacjach, a nie tylko podczas treningów w domu.


Chodzi o to, aby szczeniak słuchał się Ciebie zawsze i wszędzie. Dopiero, gdy to osiągniesz będziesz mogła puścić go luzem ze smyczy, bo będziesz wiedziała, że do Ciebie wróci w razie jakiejś niebezpiecznej sytuacji.


Poprzez automatyzacje rozumiem też to, że szczeniak automatycznie, sam z siebie robi coś czego oczekujesz w danej sytuacji.


Na przykład idzie na swoje miejsce po powrocie ze spaceru, aby nie roznosić błota po domu.


Albo siada i czeka po zrobieniu kupy, abyś mogła ją w spokoju posprzątać.


Musisz go też tak zautomatyzować, aby nawet nie przeszło mu przez myśl, że można robić siku i kupę w domu.


Podobnie z gryzieniem, zautomatyzuj jego zachowanie tak, aby gryzł wyłącznie swoje zabawki i gryzaki, a nie meble, czy buty.


Taka automatyzacja super pomaga w codziennym życiu i sprawia, że rozumiecie się ze szczeniakiem bez słów.


Oprócz trójstopniowego systemu szkolenia, czyli komunikacji, motywacji i automatyzacji wyróżniam dwa fundamenty, bez których jakikolwiek trening z psem nie ma sensu.


Te dwa fundamentalne elementy to więź szczeniaka z przewodnikiem i zaspokojenie naturalnych potrzeb szczeniaka.


Widzisz to jest tak, że jeśli szczeniak nie ma zaufania do swojego opiekuna, to nie będzie w stanie z nim ćwiczyć i się go słuchać.


Po prostu szczeniak instynktownie może nie chcieć współpracować z kimś kogo nie lubi albo się boi.


Wszystkim opiekunom szczeniąt wydaje się, że ma super relację ze swoim maluchem, a z moich obserwacji wynika, że większość jest w błędzie.


Aby mieć silną i zdrową więź ze szczeniakiem należy odpowiednio o nią zadbać.


Trzeba wiedzieć, jak bawić się ze szczeniakiem, aby nie czuł się zagrożony.


Trzeba umieć go wspierać w trudnych sytuacjach, aby właśnie miał w Tobie oparcie i żeby wiedział, że może na Ciebie liczyć.


Umiejętna komunikacja również wzmacnia waszą więź, bo gdy szczeniak komunikuje Ci, że czegoś się boi powinnaś umieć to odczytać. A to wcale nie zawsze jest takie oczywiste, często psy komunikują strach bardzo subtelnymi sygnałami i koniecznie trzeba nauczyć się je odczytywać.


Oczywiście ważnym elementem w rozwijaniu waszej więzi jest trening w oparciu o nagrody. Dzięki niemu szczeniak buduje pozytywne skojarzenia wokół Twojej osoby i uczy się, że zawsze warto współpracować.


Drugim fundamentem w szkoleniu szczeniaka jest zaspokojenie jego naturalnych potrzeb.


Jak myślisz, dlaczego szczeniak sika w domu, gryzie wszystko i wszystkich, zjada śmieci na spacerze albo ciągnie na smyczy?


On po prostu w ten sposób zaspokaja swoje naturalne potrzeby. Jedyne co musisz zrobić, to nauczyć go w jaki sposób, gdzie i kiedy może realizować te potrzeby, aby nie robił tego sprawiając Ci problemy.


Nie możesz zabronić psiakowi przykładowo gryźć. To jest jego naturalna potrzeba i będzie to robił tak, czy inaczej. To co ty musisz zrobić, to pokazać mu co ma gryźć.


Podobnie jest z sikaniem. Przecież nie zabroniłabyś psu sikać. Absurd! To jest fizycznie nie możliwe.


Tak samo jest z innymi potrzebami. Trzeba je spełnić, aby szczeniak nie stwarzał problemów spełniając je na własną rękę, czy łapkę. 😉


Widzisz, aby szkolenie szczeniaka poszło szybko musisz mieć dostępną konkretną wiedzę, konkretne techniki i metody, które łatwo użyjesz w praktyce.


Jeśli zechcesz sama do wszystkiego dojść nie starczy Ci życia, żeby opanować podstawowe techniki.


Nie ma sensu wynajdywać koła na nowo. Nie ma sensu moim zdaniem męczyć się ze szkoleniem samemu, skoro można skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań.


Dlatego stworzyłem Unikalną Metodę Szkolenia Szczeniaka.


Dzięki temu ebookowi poprowadzę Cię przez cały proces szkolenia krok po kroku, tak abyś nie musiała spędzać długich godzin na dochodzeniu do wszystkiego sama.


Niezależnie od tego, czy Twój szczeniak:

- sika i robi kupę na Twój ulubiony dywan, 

- ciągnie na smyczy, gryzie wszystko w domu,

- niszczy rzeczy, których nie powinien, 

- nie słucha się Ciebie, 

- nie przychodzi na zawołanie, 

- nie reaguje na komendy, czy 

- sprawia Ci inne kłopoty, 

to dzięki moim metodom zrozumiesz przyczyny tych zachowań i poznasz dokładne strategie dzięki, którym Twój szczeniak sam będzie chciał zachowywać się grzecznie.


Ponadto nie będziesz musiała bić malucha, szarpać go, czy krzyczeć na niego. Tak na prawdę szczeniak podczas ćwiczeń będzie myślał, że po prostu się bawicie.


Teraz zdradzę Ci coś, o czym nie ma pojęcia 99% opiekunów szczeniąt. Aby wyszkolić szczeniaka nie musisz wcale trenować z nim przez godzinę, czy dwie. Nawet nie możesz tak zrobić.


Tak na prawdę szczeniak ma bardzo niską zdolność skupienia uwagi i nie potrafi uczyć się efektywnie przez godzinę. Dlatego trening szczeniaka powinen zająć maksymalnie 15 minut, żeby maluch się nie frustrował i nie zmęczył psychicznie.


Dlatego, jak widzisz nie jest to duży wysiłek, aby poświęcić psiakowi tak krótki czas.


Dzięki Unikalnej Metodzie Szkolenia Szczeniaka poznasz dokładnie na czym polegają 3 etapy szkolenia szczeniaka, czyli właśnie komunikacja, motywacja i automatyzacja.


Pokażę Ci, jak krok po kroku nauczyć szczeniaka podstawowych komend.


Wspólnie ostatecznie wyeliminujemy problem gryzienia.


Poznasz też 3 proste ćwiczenia, które nauczą Twojego szczeniaka kontrolować swoje emocje.


Dowiesz się, jak spacerować z szczeniakiem, tak aby już nigdy nie ciągnął na smyczy.


Zdradzę Ci też 11 wskazówek dotyczących treningu szczeniaka, które przyspieszą szkolenie minimum dwukrotnie.


Z ebooka dowiesz się co to jest socjalizacja, dlaczego jest ona absolutnie najważniejsza i jak tą socjalizację przeprowadzić w odpowiednim czasie.


Poznasz też 7 rodzajów zabaw, które możesz wykorzystać podczas budowania relacji ze szczeniakiem.


Będziesz mogła w praktyce zastosować przyjemne i szybkie techniki szkolenia pozytywnego oparte na zaufaniu i szacunku wobec psa.


Poznasz również najlepszą jaką znam metodę nauki zostawania samemu. Dzięki niej szczeniak nie będzie bał się zostać sam, gdy idziesz do pracy albo wychodzisz ze znajomymi.


W ebooku zdradzę Ci 21 sekretów na temat szczeniąt, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć swojego malucha.


Jeżeli jeszcze nie masz szczeniaka dowiesz się skąd najlepiej go kupić lub adoptować i wytłumaczę Ci, jak przygotować się na jego przyjazd.


Pokaże Ci, jak musisz zabezpieczyć swój dom, aby szczeniak mógł być w nim bezpieczny.


Dowiesz się jak reagować, gdy szczeniak zachowuje się nieodpowiednio lub gdy po prostu nabroi.


Poznasz techniki i metody, których koniecznie musisz się wystrzegać, aby nie popsuć sobie relacji ze szczeniakiem i aby nie cofnąć się w treningu.


W ebooku znajdziesz również prawdziwe historie moich klientów, które pokażą Ci na przykładach na co zwrócić uwagę podczas wychowywania szczeniaka.


Napisałem tego ebooka z myślą o kompletnie początkujących opiekunach szczeniaków. Dlatego nie musisz absolutnie nic umieć, wszystko co potrzebujesz znajdziesz w ebooku.


Co więcej mam w zwyczaju pisać bardzo prostym językiem, dzięki temu każdy, nawet kompletny laik może zrozumieć i skutecznie zastosować moje metody.


Jeżeli myślisz, że sobie nie poradzisz, to rozumiem Twoje obawy, ale jesteś w błędzie. Uwierz mi ja też nie mam drygu do psów, o czym już wcześniej mówiłem. Te techniki może zastosować każdy, nawet osoba bez żadnych predyspozycji.


Unikalna Metoda Szkolenia Szczeniaka jest na prawdę ebookiem, z którego jestem bardzo dumny.


Jednak muszę przyznać, że napisanie tego poradnika było raczej proste. Po prostu przełożyłem wszystkie porady, które daje moim klientom podczas prywatnych konsultacji na ebooka.


Dzięki takiej formie możesz pobrać sobie na swój telefon, komputer albo tablet całą moją wiedzę i korzystać z niej kiedy tylko zechcesz.


Zdecydowałem się na formę elektroniczną książki, bo dzięki temu mogę Ci ją zaoferować w dużo niższej cenie, a ty nie musisz czekać na wysyłkę. Ebooka możesz pobrać zaraz po zakupie.


Widzisz skoro ja nie muszę płacić za wydruk książki to mogę ją sprzedawać taniej. Z kolei Ty nie musisz płacić za kuriera, więc masz ją jeszcze taniej.


Gdy jeżdżę do moich klientów na indywidualne konsultacje moja stawka wynosi 50 zł za godzinę. Nie jest to dużo, inni trenerzy często biorą więcej.


Ogólnie przyswojenie sobie całego materiału, który jest w ebooku zajmuje moim klientom około 6 wizyt, każda po godzinie. Łatwo obliczyć, że w takim wypadku wiedza zawarta w ebooku kosztuje ich 300 zł.


Najgorsze jest to, że często, gdy ja pojadę do domu, oni zapominają połowę informacji, które im przekazałem. Czasami do mnie dzwonią, aby coś sobie przypomnieć, ale dużo łatwiej byłoby im, gdyby mogli skorzystać z ebooka, który byłby dla nich dostępny przez cały czas.


Wiedza zawarta w ebooku jest warta 300 zł, ale pomyślałem sobie, że skoro nie muszę dojeżdżać do klientów, fatygować się i osobiście wszystkiego tłumaczyć, to cena będzie niższa.


Dlatego wyceniłem ebook’a na 147 zł i myślę, że jest to uczciwa cena.


Ale tak na prawdę Ty tyle nie zapłacisz. Nie zapłacisz nawet połowy tej kwoty.


Sprzedawałem Unikalną Metodę Szkolenia Szczeniaka po 147 zł, ale pomyślałem, że zrobię tymczasową promocję.


Dlatego Ty masz dzisiaj możliwość kupić ebooka taniej niż wszyscy inni, którzy kupili go za 147 zł.

Możesz mieć całą wiedzę potrzebną do wychowania szczeniaka za jedyne:

147 zł

37 zł

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, czy Ci się to opłaci, czy metoda zadziała albo czy sobie poradzisz, to mam dla Ciebie coś jeszcze:

     Chcę, żebyś czuła się bezpieczna, dlatego daję Ci 30 dniową, bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy. 

Albo będziesz zadowolona z ebooka i będziesz miała super efekty ze swoim szczeniakiem, albo oddam Ci wszystkie pieniądze.


Na prawdę bardzo wierzę w moc moich metod, dlatego daję Ci tak korzystną gwarancję.


Bardzo ważne jest rozpoczęcie szkolenia jak najwcześniej.


Wiek szczenięcy jest okresem krytycznym w życiu każdego psa, to czego pies nauczy się w tym czasie zostanie z nim na kolejnych kilkanaście lat.


Dlatego tak ważnym jest, aby nie zwlekać i zacząć szkolenie już teraz. Z każdym dniem i tygodniem szczeniak może utrwalać sobie złe zachowania i potem bardzo ciężko będzie je wykorzenić.


Zachęcam Cię do podjęcia tej odważnej decyzji już dzisiaj. Osoby, które nie zwlekają z decyzjami osiągają najwięcej.


Tak na prawdę, jeżeli teraz nie podejmiesz działania nic się nie zmieni.


Pamiętaj też, że cena za ebook podana pod filmem jest tymczasowa. Nie mogę zagwarantować Ci, że w przyszłości będzie taka sama. Z resztą bardzo mało prawdopodobne, że znowu przypadkiem trafisz na tę stronę.


Wyobraź sobie, jak po pozytywnym szkoleniu szczeniak wykonuje natychmiast każde Twoje polecenie, pozwala się głaskać nie gryząc rąk, grzecznie bawi się zabawkami i nie gryzie Twoich rzeczy no i oczywiście czeka grzecznie aż wyprowadzisz go na zewnątrz, zamiast sikać i robić kupy w domu.


Pomyśl, jak dumna będziesz z malucha, gdy podczas wizyt rodziny i znajomych będzie natychmiast wykonywał wszystkie Twoje polecenia, będzie grzeczny i spokojny?


Wszystko tak na prawdę zależy tylko od Ciebie, kliknij przycisk poniżej, zamów ebooka i ciesz się kolejnymi latami spędzonymi w spokoju ze swoim psem.

147 zł

37 zł

Close
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i pliki cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Polityka prywatności serwisu czerwonypiesek.com i pochodnych stron

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘czerwonypiesek.com’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu czerwonypiesek.com obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu czerwonypiesek.com nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: emil@czerwonypiesek.pl.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu czerwonypiesek.com możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia).

Cookies (Ciasteczka)

Serwis czerwonypiesek.com wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

Skrypty Trackingowe

Serwis czerwonypiesek.com korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings