jak eliminować niepożądane zachowanie u psa?

(bez krzyków, bicia, szarpania i bez nerwów)

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO!

Zakończy się, gdy zegar dojdzie do zera.

Jesteśmy trenerami psów, behawiorystami, autorami e-booków  specjalizującym się w pomocy zwykłym opiekunom psów. Od lat zajmujemy się szkoleniem zwierząt, opieką nad nimi i edukowaniem opiekunów.

Głęboko wierzymy, że rzetelna, przekazywana w w przystępny sposób wiedza, zmienia życie ludzi i zwierząt na lepsze. Wspólnie pracując nad kolejnymi materiałami edukacyjnymi, uczymy się coraz lepiej przekazywać nasze doświadczenia poprzez e-booki oraz kursy on-line.

Dlatego dzisiaj chcemy zaproponować Ci zestaw e-booków, które sprawią, że życie z Twoim psem stanie się łatwiejsze i przyniesie Wam jeszcze więcej szczęścia!

Z całego serca wyrażamy nadzieję, że e-booki przypadną Ci do gustu i że zaufanie, którym nas obdarzasz, zaprocentuje wspaniałą, harmonijną relacją z Twoim psem. Trzymamy za Was kciuki! 

Dorota i Emil

Dorota Barańska - instruktor szkolenia psów, zoopsycholog, naukowiec

Emil Nestorowicz - behawiorysta, trener psów

Dowiedz się, jak rozwiązać problemy z psem
 za pomocą naszych e-booków.
Zyskaj wiedzę, która uczyni Waszą relację niezapomnianą!

CO ZNAJDZIESZ W PAKIECIE?

1. poradnik psa problemowego 

Co znajduje się w poradniku?

15 trenerskich technik eliminowania niepożądanych zachowań u psa, których używamy na codzień w pracy z klientami.
Kilkadziesiąt przykładów użycia technik w praktyce.
Prosty sposób na dobranie odpowiedniej techniki do problemu Twojego psa.
Jak znaleźć przyczynę danego zachowania i jak należy to zachowanie interpretować.
Grafiki przedstawiające przykłady użycia każdej techniki..
Wykresy emocji psa, dzięki którym dowiesz się jakie emocje pies przeżywa w różnych sytuacjach.
Sposoby na to, aby pies poczuł się lepiej i dzięki temu przestał prezentować pewne zachowania niepożądane.
Techniki wspomagające rozwiązywanie problemów z psem, które przyspieszają pracę.
Techniki, które zwiększają pewność siebie psa i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki nim pies mniej boi się różnych obiektów, ludzi, zwierząt, innych psów.
Tajemnica profesjonalistów, czyli jak trenerzy i behawioryści pracują z psami problemowymi i jak osiągają zamierzone efekty.

2. Przewodnik krok po kroku, jak nauczyć psa komendy przerywającej "nie"

Komenda przerywająca "nie" bardzo często przydaje się podczas eliminowania niepożądanych zachowań u psa. Jest to świetne narzędzie, którym możesz w jasny sposób zakomunikować swojemu psu czego nie powinien robić, brać lub jeść. Z pomocą tego przewodnika w łatwy sposób nauczysz swojego psa tej komendy.3. Przewodnik krok po kroku, jak nauczyć psa komendy wstrzymującej "poczekaj"

Komenda wstrzymująca "poczekaj" przydaje się podczas codziennego życia. Możesz po prosić psa, aby poczekał zanim dasz mu miskę z jedzeniem i na Ciebie nie skakał. "Poczekaj" sprawdza się również, gdy przechodzisz z psem przez drzwi albo wypuszczasz go z samochodu i chcesz, aby chwilę poczekał zanim pójdzie naprzód. Najlepsze jest to, że ćwiczenie "poczekaj" uczy psa samokontroli i panowania nad swoimi emocjami. Jest świetnym uzupełnieniem terapii rozwiązywania różnych problemów z psem. Ten przewodnik punkt po punkcie przeprowadzi Cię przez proces nauki Twojego psa.


4. Przewodnik krok po kroku, jak nauczyć psa komendy zwracającej uwagę "patrz"

Komenda skupiająca uwagę "patrz" uczy psa skupienia uwagi na przewodniku. Można ją wykorzystać w trudnych dla psa sytuacjach, aby zapobiegać prezentowaniu niepożądanych zachowań. Dzięki temu ćwiczeniu psiak uczy się, że opłacalne jest spoglądanie na opiekuna i skupianie na nim uwagi. To ułatwia szkolenie psa i rozwiązywanie różnych problemów. Za pomocą przewodnika pokażemy Ci dokładnie co masz zrobić, aby pies patrzył na Ciebie na jedno polecenie słowne, tak długo, aż go nie "zwolnisz".


5. Mini słowniczek polsko - pieskowy

Z tej książeczki dowiesz się dokładnie jakie grupy zachowań mają w swoim repertuarze psy, poznasz zachowania stresu, strachu, demonstracyjne, agonistyczne i zachowania kontaktu społecznego. Dzięki tej lekturze lepiej zrozumiesz swojego psa i skuteczniej dobierzesz techniki, które pozwolą wyeliminować jego niepożądane zachowania.


7. Tabela potrzeb psa

Zaspokojenie potrzeb psa jest konieczne, aby pies był spokojny w domu, na spacerach i był w stanie psychicznym przejść przez szkolenie. Czasami wystarczy zaspokoić potrzeby psa, aby niepożądane zachowania zanikły. Kupując poradnik otrzymasz tabelkę do wypełnienia, która łatwiej pozwoli Ci ocenić, jak zaspokajasz potrzeby swojego psiaka. Jest to fajne narzędzie, za pomocą którego możesz monitorować, czy zaspokajasz potrzeby psa coraz lepiej.


+ BONUS! 

Grafika przedstawiająca cały złożony problem postępowania z psem z problemami separacyjnymi, która ma Ci ułatwić plan działania. Łatwo zobaczysz, jakie kroki powinieneś wykonać, jakie działania zaplanować z psem, żeby zacząć i kontynuować skuteczną terapię psa z problemem lęku separacyjnego.


Wartość całego pakietu to 146 zł
Dziś możesz mieć wszystkie te pozycje za jedyne
47 zł!

Pamiętaj, że ta oferta jest ważna jeszcze tylko przez:

30 dniowa gwarancja satysfakcji!

Masz nasze słowo!

Albo poradnik pomoże Tobie i Twojemu psu, albo w ciągu 30 dni od zakupu  oddamy Ci pieniądze.


Wciąż się wahasz? Poczytaj opinie klientów!

Przekonaliście mnie!


Masz jeszcze jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Czy poradnik pomoże w problemach z agresją/ agresją smyczową/uporczywym szczekaniem/zjadaniu śmieci na spacerach/skakaniu na ludzi/lękiem separacyjnym/wstaw inne zachowanie niepożądane?

Poradnik Psa Problemowego jest tak skonstruowany, żeby dać opiekunowi wędkę, a nie rybę. Dajemy Ci konkretne techniki, które możesz dopasować do KAŻDEGO zachowania niepożądanego swojego psa. Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy poradnik pomoże w Twoim konkretnym przypadku, każdy pies i jego problem to indywidualność. Jednak wiem, że tymi technikami pomagamy psom z wszelkimi problemami i eliminowaliśmy najróżniejsze niepożądane zachowania. Dlatego wiemy, że techniki działają. W dodatku masz 30-sto dniową gwarancję satysfakcji. W ciągu 30 dni po zakupie pracuj z psem - jeśli zauważysz pozytywne efekty pracy - super, jeśli nie to oddamy Ci pieniądze.

Czy mój pies nie jest za stary, żeby cokolwiek zmienić w jego zachowaniu?

Zwierzęta zachowują zdolność uczenia się do później starości. Umiejętność nauki to zdobycz ewolucyjna, która pomagała psom przetrwać w środowisku naturalnym. Oduczanie psa niepożądanych zachowań to nic innego, jak uczenie go zachowań alternatywnych. To nieprawda, że nie można nauczyć starego psa nowych sztuczek. Niezależnie od wieku można eliminować różne zachowania niepożądane u psa.

Mój pies jest rasy pit bull/yorkshire terrier/husky/gończy polski/golden retriever/wstaw inną dowolną rasę, czy techniki zawarte w poradniku zadziałają na jego rasę?

Opiekunowie często uważają, że ich psiak jest wyjątkowo uparty lub "niereformowalny". Często za niepożądane zachowania obwiniają rasę psa. Z naszego doświadczenia wynika, że rasa psa ma drugorzędne znaczenie. Pies to nadal ten sam gatunek i niezależnie od rasy, każdy psiak ma te same mechanizmy uczenia odziedziczone po przodkach. Techniki, które znajdziesz w poradniku nadają się dla psa każdej rasy.

Próbowałem/łam już oduczyć mojego psa niepożądanego zachowania, ale nic nie działa. Jaką mam pewność, że tym razem będzie inaczej?

Niestety nie masz takiej pewności, ale ja dajemy Ci zbiór technik, które sami stosujemy podczas mojej pracy z psami problemowymi. Jeżeli sumiennie wdrożysz metody z poradnika, to masz prawie tak samo dużą szansę na powodzenie, gdybyśmy do Ciebie przyjechali i pracowali z Wami na żywo. Co więcej dajemy Ci 30-sto dniową gwarancję satysfakcji - po prostu spróbuj.

Czy te metody nadadzą się dla psa ze schroniska/po przejściach?

Tak. Niezależnie od historii danego zwierzaka, nadal ma on zdolność do uczenia się. Taką zdolność wykazują wszystkie zwierzęta, niezależnie od wieku i przeszłości. Zdolność do nauki pozwalała zwierzętom przetrwać w naturalnym środowisku. Jest to zdobycz ewolucyjna i nic nie może psu odebrać tej umiejętności. Oczywiście historia psa i jego przeszłe doświadczenia mają wpływ na przebieg treningu. Często psiakom po przejściach warto dać więcej czasu na naukę i być bardziej wyrozumiałym.

Czy można nauczyć się czegoś z ebook'a zakupionego w internecie?

Oczywiście, że tak! Sami korzystamy bardzo często z kursów, szkoleń i ebooków zakupionych w internecie. W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie. Masz całą potrzebną wiedzę cały czas przy sobie, przerabiasz materiały kiedy masz czas i nastrój, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze zrozumieć i zapamiętać. Podczas pojedynczej konsultacji na żywo nie zdążylibyśmy przekazać Ci nawet 10% wiedzy, która jest w ebook'u, a szczerze mówiąc kosztowałoby to znacznie więcej pieniędzy. 😉

Czy dam sobie radę z samodzielną pracą z psem?

Uważamy, że każdy opiekun jest w stanie poradzić sobie ze swoim psem. Z resztą -- nie ma innego wyjścia. Gdy konsultujemy psy na żywo, to wydajemy zalecenia (podobne, jak w poradniku) i zostawiamy opiekuna z psem. To opiekun później pracuje z psiakiem i to od niego zależy całe powodzenie terapii. Różnica jest taka, że po konsultacji na żywo opiekunowie często zapominają połowę zaleceń i technik, o których usłyszeli. Z Poradnikiem Psa Problemowego w każdej chwili masz możliwość, aby wrócić do czytania i przypomnieć sobie wszystko to, czego potrzebujesz.

Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?

To proste. Albo ebook spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony/na, albo oddamy Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Wystarczy, że wyślesz do nas jedną wiadomość i otrzymasz zwrot pieniędzy. Jesteśmy pewni jakości oferowanego materiału, dlatego całe ryzyko przerzucamy na siebie.


Pamiętaj, że ta wyjątkowa oferta jest dostępna TYLKO do końca stycznia!
Nie zwlekaj!


Copyright © Czerwony piesek sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i pliki cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Polityka prywatności serwisu czerwonypiesek.com i pochodnych stron

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘czerwonypiesek.com’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu czerwonypiesek.com obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu czerwonypiesek.com nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: emil@czerwonypiesek.pl.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu czerwonypiesek.com możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia).

Cookies (Ciasteczka)

Serwis czerwonypiesek.com wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

Skrypty Trackingowe

Serwis czerwonypiesek.com korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings