Poznaj mój 3-stopniowy system szkolenia psa, aby psy moich klientów przybiegały do nich o mało nóg nie pogubią.

Przywołanie działa nawet, gdy
pies akurat zjada kiełbasę, którą znalazł na spacerze!

Hej!

Nazywam się Emil i gdybyś kiedykolwiek do mnie pisał/ła mówi mi proszę na "ty". 🙂

Jestem behawiorystą i trenerem psów, a moją zawodową misją jest poprawianie jakości życia psów i ich opiekunów. Tak żeby żyli na codzień w zgodzie i harmonii.

Widzisz, od początku mojej profesjonalnej przygody z psami najbardziej skupiałem się na rozwiązywaniu psich problemów i nauce umiejętności przydatnych w życiu codziennym z psem.

Już dawno zauważyłem, że droga do grzecznego psa wiedzie poprzez opiekuna. To opiekun musi wszystkiego nauczyć swojego psa. To opiekun żyje codziennie z psem i musi wiedzieć, jak z nim postępować.

Ja jestem tylko konsultantem, doradcą. Ja przekazuję wiedzę i podaje konkretne rozwiązania, ale to opiekun psa musi je wdrożyć. Dlatego, aby moja praca była skuteczniejsza postanowiłem skupić się na formie przekazywania wiedzy.

Wypracowałem strategie, które pozwalają mi przekazać wskazówki dotyczące treningu psa w sposób możliwie najbardziej zrozumiały dla normalnego człowieka.

Będę to wielokrotnie podkreślał - wszystkie moje teksty piszę takim językiem, aby zwykły opiekun psa był w stanie z łatwością wszystko zrozumieć, wdrożyć i mieć efekty ze swoim psiakiem.

No i tu przechodzimy do poradnika, nad którym się zastanawiasz - "Do mnie". Gwarantuję Ci, że to nie jest jedna z tych książek, która zanudzi Cię już na samym wstępieNie znoszę przerostu formy nad treścią, nie lubię zbędnych opisów i rozwlekłej formy. U mnie tego nie znajdziesz.

Zamiast tego w poradniku znajdziesz proste i najskuteczniejsze narzędzia do nauki psa przywołania. Wytłumaczę Ci wszystko co potrzebujesz, tak jakbyśmy znali się od dawna. Poczujesz się, jak u znajomego na pogaduszkach, a jednocześnie zdobędziesz olbrzymią i skuteczną wiedzę.

Głęboko wierzę, że dobro wraca i czuję to na własnej skórze. Niemal codziennie otrzymuje wspaniałe wiadomości od moich czytelników, w których opisują zmianę zachowania swoich psów.

Zapraszam Cię do zapoznanie się z całą ofertą i powodzenia!

UWAGA - produkt stworzony w 100% przez człowieka
(bez użycia sztucznej inteligencji)

Ebook jest to książka w formie elektronicznej. Można ją czytać na telefonie, komputerze lub tablecie. Jeżeli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać ebook'a.

Spis treści:

 1. Czy przywołanie uratuje życie Twojego psa?
 2. Dlaczego bez dobrego przywołania pies nie będzie grzeczny w innych sferach swojego życia?
 3. 9 błędów, które sprawiają, że Twoje przywołanie nie działa i co ryzykujesz, gdy je popełniasz.
 4. Jak ćwiczyć, aby pies zawsze przybiegał do Ciebie na jedno polecenie słowne, tak żebyś była dumna na spacerze? 
 5. Jak skutecznie zakomunikować psu, żeby przyszedł, a nie uciekał?
 6. Zmotywuj psa, aby uwielbiał reagować na przywołanie i nawet się nie zastanawiał, czy warto do Ciebie przybiec.
 7. Zautomatyzuj przywołanie, aby działało, jak przycisk odpalający psa, który do Ciebie przybiega.
 8. Jedno narzędzie, które pozwoli Ci przywołać psa nawet w maksymalnie trudnych sytuacjach.
 9. Co zrobić, aby pies sam z siebie chętnie trzymał się blisko Ciebie i reagował jeszcze lepiej na przywołanie? 
 10. Zabawy cementujące naukę przywołania, które sprawią, że Twój pies będzie uwielbiał przybiegać na Twoje polecenie.
 11. 19 szybkich wskazówek, dzięki którym nauka przywołania tym razem pójdzie lepiej.
 12. Coś co sprawi, że dasz sobie radę.

30 dniowa gwarancja satysfakcji!

Masz moje słowo!

 Albo poradnik będzie dla Ciebie wartościowy, albo w ciągu 30 dni od zakupu oddam Ci wszystkie pieniądze.

Zobacz opinie czytelników:

(Opinie zweryfikowane)

Zobacz opinie Angeliki:
"...Widzę już na tym etapie, że to już po prostu zaczęło działać, nasz piesek może już teraz biegać bez smyczy, on do nas wraca, jest fajnie już na tyle, że ta komenda działa..."

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można zacząć naukę przywołania? Czy mój pies nie jest za stary/za młody?

Naukę należy rozpocząć jak najwcześniej. Już w wieku 8 tygodni można uczyć szczeniaka przywołania. Dużo łatwiej nauczyć przywołania tak młodego psa, ponieważ szczeniaczek naturalnie ma tendencję do podążania za człowiekiem i trzymania się blisko. Można to wykorzystać w treningu. Oczywiście to nie oznacza, że starszy pies jest na straconej pozycji. Nie ma górnej granicy wieku, uczyć można również psa staruszka. Reakcja na przywołanie opiekuna to jedna z najważniejszych umiejętności psa, warto ją ćwiczyć niezależnie w jakim wieku nasz pies rozpoczyna.

Mój pies nie lubi smakołyków, nie są dla niego żadną motywacją. Czy w ebook'u cała metoda polega na nagradzaniu smakołykami?

Jedzenie jest jedną z form nagradzania, której używam podczas pracy z psem. Jednak nie jest to jedyna forma. W ebook'u znajdziesz cały rozdział dotyczący nagradzania: zabawą, jedzeniem, dotykiem, uwagą opiekuna, pochwałą słowną itp. Znajdziesz też historię foksteriera Irysa, którego nie obchodziły żadne standardowe nagrody i dowiesz się, jak nauczyliśmy go przywołania (i jaką nagrodę dla niego wymyśliliśmy). Oprócz tego w ebook'u znajdziesz dużo metod, którymi możesz zwiększyć motywację swojego psa na jedzenie. Z mojego doświadczenia wynika, że pracując w odpowiedni sposób można zmotywować na jedzenie 99% psów. Często psy, z którymi pracuję na początku nie chcą współpracować za jedzenie. Później wszystko się zmienia i chętnie ćwiczą w oparciu o nagradzanie smakołykami. Jeśli jednak Twój pies na pewno nie będzie chciał pracować za jedzenie, znajdziesz w ebook'u inne motywatory odpowiednie dla niego.

Mój pies ma ponad pół roku, czy Unikalna Metoda Szkolenia Szczeniaka, będzie dla nas odpowiednia?

Nie. Ebook jest przeznaczony dla opiekunów szczeniąt, które mają nie więcej, niż 6 miesięcy.

Mój pies jest rasy pit bull/border collie/wyżeł/gończy polski/jack russell terrier/husky/(wstaw dowolną rasę), czy metody zawarte w ebook'u będą odpowiednie dla jego rasy?

Wielu opiekunów psów uważa, że ich psiak jest wyjątkowo uparty. Często za ten stan rzeczy obwiniają rasę psa. Z moich doświadczeń wynika, że rasa ma drugorzędne znaczenie. Najczęstszym powodem braku reakcji na przywołanie są nieodpowiednie metody szkoleniowe stosowane przez opiekuna. Każda rasa jest wyjątkowa i ma swoje cechy charakterystyczne. Gdyby się postarać, to każdej rasie można znaleźć usprawiedliwienie: "husky jest zbyt niezależny, dlatego nie przychodzi na zawołanie, beagle ma zbyt silną potrzebę węszenia, labrador ma zbyt dużą potrzebę gonienia, gończy polski ma zbyt dużą potrzebę tropienia, jack russell terrier ma zbyt silny instynkt łowiecki, itd." Gdybym tak do tego podchodził, nie nauczyłbym niczego żadnego psa. 😉 Dlatego, podkreślam: niezależnie od rasy możesz nauczyć swojego psa przywołania.

Próbowałem/łam już nauczyć mojego psa przywołania, ale nic nie działa. Jaką mam pewność, że tym razem będzie inaczej?

Rozumiem Ciebie, pomimo Twoich starań nadal nie masz satysfakcjonujących wyników. Widzisz, aby osiągnąć dobre przywołanie z psem, nie wystarczą pojedyncze ćwiczenia, które często opiekunowie stosują (bez powodzenia). Dlatego w moim ebook'u znajdziesz:
- cały system pracy,
- jakich błędów nie popełniać,
- wskazówki poprawiające skuteczność,
- studia przypadków, które miałem z moimi klientami,
- sześcio - etapowy plan nauki,
- przykłady wzięte z praktyki,
- różne metody, aby dopasować jedną do swojego psa.
Jak widzisz starałem się napisać poradnik, który pomoże każdemu. Oczywiście nie mogę mieć co do tego 100% pewności, ale właśnie dlatego dałem gwarancję satysfakcji. Spróbuj - albo uda Ci się wypracować ze swoim psem skuteczne przywołanie, albo w ciągu 30 dni od zakupu zwrócę Ci wszystkie pieniądze (bez zadawania żadnych pytań i bez wypełniania skomplikowanych formularzy - wystarczy jedna krótka wiadomość do mnie).

Czy pies ze schroniska/po przejściach może nauczyć się przywołania?

Tak. Niezależnie od historii danego zwierzaka, nadal ma on zdolność do uczenia się. Taką zdolność wykazują wszystkie zwierzęta, niezależnie od wieku i przeszłości. Zdolność do nauki pozwalała zwierzętom przetrwać w naturalnym środowisku. Jest to zdobycz ewolucyjna i nic nie może psu odebrać tej umiejętności. Oczywiście historia psa i jego przeszłe doświadczenia mają wpływ na przebieg treningu. Często psiakom po przejściach warto dać więcej czasu na naukę i być bardziej wyrozumiałym.

Jak długo po zakupie będę miał/ła dostęp do ebook'a?

Dostęp do zakupionych materiałów jest nieograniczony czasowo (dostęp dożywotni). Po zakupie otrzymasz ebook'a na swoją skrzynkę e-mail i będziesz mógł/mogła pobrać go sobie na swój komputer, telefon lub tablet. Możesz go pobrać na ile urządzeń masz ochotę. Możesz mieć jedną kopię na komputerze, a drugą na telefonie, aby czytać sobie poza domem.

Czy można zamówić ebook'a w formie tradycyjnej, papierowej książki?

Niestety nie ma takiej możliwości. Dzięki formie elektronicznej oferuję tak dużo wiedzy za tak małe pieniądze. Wiem jednak, że niektórzy moi czytelnicy po zakupie drukują sobie ebook'a w punkcie ksero lub na swojej drukarce i w ten sposób mają go w formie papierowej.

Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?

To proste. Albo ebook spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony/na, albo oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Wystarczy, że wyślesz do mnie jedną wiadomość i otrzymasz zwrot pieniędzy. Jestem pewny jakości oferowanego materiału, dlatego całe ryzyko przerzucam na siebie.

Nie lubię czytać, wolałbym/wolałabym nagrania video lub audiobook.

Rozumiem Ciebie. Wiem nawet dlaczego tak jest. Większość autorów książek pisze skomplikowanym językiem, leje wodę i przynudza. Też tego nie lubię, dlatego moje ebooki piszę całkiem inaczej. Przekonasz się, że czytając ebook'a będziesz się czuł/czuła jakbyśmy sobie gadali na luzie przy herbatce. Wczytaj się dobrze w opinie, które znajdziesz na tej stronie. Moi czytelnicy często podkreślają, jak dobrze czytało im się ebook'a.

Czy można nauczyć się czegoś z ebooka zakupionego w Internecie?

Oczywiście, że tak! Ja sam korzystam bardzo często z kursów, szkoleń i ebooków zakupionych w internecie. W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie. Masz całą potrzebną wiedzę cały czas przy sobie, przerabiasz materiały kiedy masz czas i nastrój, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze zrozumieć i zapamiętać. Podczas pojedynczej konsultacji na żywo nie zdążyłbym przekazać Ci nawet 10% wiedzy, która jest w ebook'u, a szczerze mówiąc wziąłbym za to więcej pieniędzy. 😉

Czy dam sobie radę z samodzielną pracą z psem?

Przeczytaj dobrze opinie czytelników, które znajdziesz na tej stronie. To są zwykli ludzie tacy, jak Ty. Też mieli podobne wątpliwości. Też nie mieli specjalnych predyspozycji, ani umiejętności. Też odczuwali niepokój. Wiem, że z poradnikiem "Do mnie" poczuli się pewniej. Wychowanie psa to nie fizyka kwantowa, jestem przekonany, że absolutnie większość ludzi jest w stanie to zrobić.

UWAGA - produkt stworzony w 100% przez człowieka
(bez użycia sztucznej inteligencji)

Cena standardowa: 97 zł

Cena promocyjna:

37 zł

(Liczba sztuk w podanej cenie ograniczona.)

Copyright © Czerwony piesek sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Podaj dane do zamówienia.

Wpisz poniżej imię i adres e-mail, a następnie kliknij przycisk, aby zamówić.

Jeżeli przycisk nie działa, KLIKNIJ TUTAJ, aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe.

Close
Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i pliki cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Polityka prywatności serwisu czerwonypiesek.com i pochodnych stron

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘czerwonypiesek.com’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu czerwonypiesek.com obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu czerwonypiesek.com nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: emil@czerwonypiesek.pl.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu czerwonypiesek.com możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia).

Cookies (Ciasteczka)

Serwis czerwonypiesek.com wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

Skrypty Trackingowe

Serwis czerwonypiesek.com korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings