Twój pies za dużo dziamga? 😅

"Tabletka na szczekanie"

Jak dotrzeć do przyczyn i wyeliminować problem nadmiernego szczekania?

(bez krzyków, bicia, frustracji, złości i poczucia winy)

Hej! 🙂

Jesteśmy zespołem trenerów, behawiorystów specjalizującym się w pomocy zwykłym opiekunom psów. Od lat zajmujemy się szkoleniem zwierząt, opieką nad nimi i edukowaniem opiekunów.

Głęboko wierzymy, że rzetelna, przekazywana w w przystępny sposób wiedza, zmienia życie ludzi i zwierząt na lepsze. Wspólnie pracując nad kolejnymi materiałami edukacyjnymi, uczymy się coraz lepiej przekazywać nasze doświadczenia poprzez e-booki oraz kursy on-line.

Dlatego dzisiaj chcemy zaproponować Ci naszego e-booka o żartobliwym tytule: "Tabletka na szczekanie. Jak dotrzeć do przyczyn i wyeliminować problem nadmiernego szczekania?"

Dajemy Ci naszą fachową wiedzę dotyczącą problemu nadmiernego szczekania, w prostej, luźnej formie, która ma Ci pomóc ograniczyć ten problem do minimum.

Z całego serca wyrażamy nadzieję, że ta publikacja przypadnie Ci do gustu i że zaufanie, którym nas obdarzasz zaprocentuje wspaniałą, harmonijną relacją z Twoim psem.

Pozdrawiamy serdecznie

Emil Nestorowicz - behawiorysta, trener psów.

Dorota Barańska - instruktor szkolenia psów, zoopsycholog, naukowiec. 


Poradnik jest w formie e-booka (PDF, EPUB), czyli jest to książka w formie elektronicznej. Można ją czytać na telefonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Jeśli jesteś w stanie przeczytać ten tekst, to będziesz w stanie przeczytać e-booka.


Gwarancja!

Masz 30-sto dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Masz nasze słowo - albo poradnik będzie dla Ciebie wartościowy, albo do 30 dni od zakupu oddamy Ci wszystkie pieniądze.


Gdy czas na zegarze dojdzie do zera, cena zmieni się na standardową.


Co znajdziesz w e-booku?

Psie potrzeby, których zaspokojenie może obniżyć szczekliwość u Twojego psa
Skąd w ogóle wzięło się szczekanie u gatunku jakim jest pies i co ma wspólnego z wyciem dziko żyjących wilków.
Piramida psich potrzeb. Jak interpretować potrzeby psa, aby widzieć je psimi oczami.
Problemy psychiczne wynikające z braku zaspokajania potrzeb.
Dlaczego jeden pies ma dużą tendencję do szczekania, a inny, pomimo braku treningów nie szczeka prawie wcale?
Jak wychowanie i szkolenie wpływa na częstotliwość szczekania psa i co robić, aby minimalizować ten psi odruch.
Dlaczego niektóre typy psów szczekają więcej, a inne mniej? Zależność częstotliwości szczekania od psiej osobowości.
W jaki sposób środowisko może pobudzać psa do szczekania, a jak może tłumić jego hałaśliwe zapędy?
Czy istnieją jakieś pigułki albo szybkie metody na szczekanie?
Patenty i triki, które zmniejszają szczekanie u psa.
Wszystko o szczekaniu szczeniąt i jak wpływać na szczeniaka, aby w dorosłym życiu szczekał mniej?
Różne rodzaje szczekania - głośne, ciche, niskie, wysokie, warczenie i inne. Pozwolą Ci lepiej rozumieć Twojego psa.
Przyczyny szczekania - czy pies szczeka z radości, frustracji, bólu, tęsknoty, zaskoczenia, nudów, w obronie zasobów, czy ze złości?
Tabelka, która pozwoli Ci lepiej przeanalizować, dlaczego pies szczeka i znaleźć przyczyny niepożądanego zachowania.
Komendy, które pomagają w oduczaniu uporczywego szczekania, nauczysz psa haseł: „poczekaj, cisza, daj głos”. Da Ci to kontrolę nad jego zachowaniem i pozwoli kształtować w nim pożądane nawyki.
Jaki wpływ ma genetyka na szczekanie i co to oznacza dla Ciebie jako opiekuna.
Schematy treningowe, które będą służyły do oduczania szczekania w różnych życiowych sytuacjach, między innymi, gdy pies zostaje sam w domu, gdy odwiedzają Was goście lub gdy dzwoni dzwonek do drzwi.
Zależność pomiędzy szczekaniem, a najczęstszymi problemami behawioralnymi, takimi jak agresja, lęk, reaktywność i nadwrażliwość psa.
Konkretne techniki pracy z psami lękowymi między innymi desentyzacja i przewwarunkowanie.
Informacje o innych możliwych metodach, takich jak BAT czy  Control Unleashed.
Rozwiązania doraźne, które pozwolą odetchnąć przynajmniej tymczasowo od problemu, zanim metody, które potrzebują czasu, zaczną działać.
Informacje o obroży ANTY-szczekowej i skutkach jej działania.
Tabelka podsumowująca, która szybko przypomni Ci najczęstsze przyczyny szczekania i możliwe rozwiązania tego problemu.

Dorota, współautorka poradnika:

Zobacz opinie czytelników:


Cena standard:

97 zł

Cena Tymczasowa:

37 zł

Gdy czas na zegarze dojdzie do zera, cena zmieni się na standardową.

Najczęściej Zadawane Pytania:

Czy mój pies nie jest za stary, żeby cokolwiek zmienić w jego zachowaniu? Zwierzęta zachowują zdolność uczenia się do później starości. Umiejętność nauki to zdobycz ewolucyjna, która pomagała psom przetrwać w środowisku naturalnym. Oduczanie psa niepożądanych zachowań to nic innego, jak uczenie go zachowań alternatywnych. To nie prawda, że nie można nauczyć starego psa nowych sztuczek. Niezależnie od wieku można eliminować różne zachowania niepożądane u psa.
Mój pies jest rasy pit bull/yorkshire terrier/husky/gończy polski/golden retriever/wstaw inną dowolną rasę, czy techniki zawarte w poradniku zadziałają na jego rasę? Opiekunowie często uważają, że ich psiak jest wyjątkowo uparty lub "niereformowalny". Często za niepożądane zachowania obwiniają rasę psa. Z naszego doświadczenia wynika, że rasa psa ma drugorzędne znaczenie. Pies to nadal ten sam gatunek i niezależnie od rasy, każdy psiak ma te same mechanizmy uczenia odziedziczone po przodkach. Techniki, które znajdziesz w poradniku nadają się dla psa każdej rasy.
Próbowałem/łam już oduczyć mojego psa nadmiernego szczekania, ale nic nie działa. Jaką mam pewność, że tym razem będzie inaczej? Niestety nie masz takiej pewności, ale dajemy Ci zbiór technik, które sami stosujemy podczas naszej pracy z psami problemowymi. Jeżeli sumiennie wdrożysz metody z poradnika, to masz prawie tak samo dużą szansę na powodzenie, gdybyśmy osobiście do Ciebie przyjechali i pracowali z Tobą na żywo. Co więcej dajemy Ci 30-sto dniową gwarancję satysfakcji - po prostu spróbuj.
Czy te metody nadadzą się dla psa ze schroniska/po przejściach? Tak. Niezależnie od historii danego zwierzaka, nadal ma on zdolność do uczenia się. Taką zdolność wykazują wszystkie zwierzęta, niezależnie od wieku i przeszłości. Zdolność do nauki pozwalała zwierzętom przetrwać w naturalnym środowisku. Jest to zdobycz ewolucyjna i nic nie może psu odebrać tej umiejętności. Oczywiście historia psa i jego przeszłe doświadczenia mają wpływ na przebieg treningu. Często psiakom po przejściach warto dać więcej czasu na naukę i być bardziej wyrozumiałym.
Jak długo po zakupie będę miał/ła dostęp do e-booka? Dostęp do zakupionych materiałów jest nieograniczony czasowo (dostęp dożywotni). Po zakupie otrzymasz e-booka na swoją skrzynkę e-mail i będziesz mógł/mogła pobrać go sobie na swój komputer, telefon lub tablet. Możesz go pobrać na ile urządzeń masz ochotę. Możesz mieć jedną kopię na komputerze, a drugą na telefonie, aby czytać sobie poza domem.
Czy można zamówić e-booka w formie tradycyjnej, papierowej książki? Niestety nie ma takiej możliwości. Dzięki formie elektronicznej oferujemy tak dużo wiedzy za tak małe pieniądze. Wiemy jednak, że niektórzy nasi czytelnicy po zakupie drukują sobie e-booka w punkcie ksero lub na swojej drukarce i w ten sposób mają go w formie papierowej.
Co oznacza 30-sto dniowa gwarancja satysfakcji?To proste. Albo ebook spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony/na, albo oddamy Ci wszystkie pieniądze bez zadawania żadnych pytań. Wystarczy, że wyślesz do nas jedną wiadomość i otrzymasz zwrot pieniędzy. Jesteśmy pewni jakości oferowanego materiału, dlatego całe ryzyko przerzucamy na siebie.
Nie lubię czytać, wolałbym/wolałabym nagrania video lub audiobook.Rozumiemy Ciebie. Wiemy nawet dlaczego tak jest. Większość autorów książek pisze skomplikowanym językiem, leje wodę i przynudza. Też tego nie lubimy, dlatego nasze e-booki piszemy całkiem inaczej. Przekonasz się, że czytając e-booka będziesz się czuł/czuła jakbyśmy sobie gadali na luzie przy herbatce. Gwarantujemy Ci, że nie będzie nudno. Nie ma lania wody, nie jest to opasłe "tomiszcze". Same konkrety.
Czy można nauczyć się czegoś z e-booka zakupionego w internecie? - Oczywiście, że tak! My również korzystamy bardzo często z kursów, szkoleń i e-booków zakupionych w internecie. W dzisiejszych czasach jest to idealne rozwiązanie. Masz całą potrzebną wiedzę ciągle przy sobie, przerabiasz materiały kiedy masz czas i nastrój, możesz przeczytać dany fragment kilka razy, aby dobrze zrozumieć i zapamiętać. Podczas pojedynczej konsultacji na żywo nie zdążylibyśmy przekazać Ci nawet 10% wiedzy, która jest w e-booku, a szczerze mówiąc wzięlibyśmy za to więcej pieniędzy. 😉
Czy dam sobie radę z samodzielną pracą z psem? - Uważamy, że każdy opiekun jest w stanie poradzić sobie ze swoim psem. Z resztą nie ma innego wyjścia. Gdy konsultujemy psy na żywo, to wydajemy zalecenia (podobne, jak w poradniku) i zostawiamy opiekuna z psem. To opiekun później pracuje z psiakiem i to od niego zależy całe powodzenie terapii. Różnica jest taka, że po konsultacji na żywo opiekunowie często zapominają połowę zaleceń i technik, o których opowiedzieliśmy. Z "Tabletką na szczekanie" w każdej chwili masz możliwość, aby wrócić do czytania i przypomnieć sobie wszystko to co potrzebujesz.

Cena standard:

97 zł

Cena Tymczasowa:

37 zł

Gdy czas na zegarze dojdzie do zera, cena zmieni się na standardową.

Copyright © Czerwony piesek. All Rights Reserved

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i pliki cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Polityka prywatności serwisu czerwonypiesek.com i pochodnych stron

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘czerwonypiesek.com’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu czerwonypiesek.com obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu czerwonypiesek.com nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: emil@czerwonypiesek.pl.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu czerwonypiesek.com możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Niezapowiedziane Wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia).

Cookies (Ciasteczka)

Serwis czerwonypiesek.com wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

Skrypty Trackingowe

Serwis czerwonypiesek.com korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings